coronavirus 4833616 1280

Evidujte se do rezervačního systému na stránkách MZČR - očkovací místo Moravská Třebová. Očkování probíhá v přízemí polikliniky (vedle oční ambulance). V současnosti na ulici Svitavská probíhají stavební práce. Na parkoviště polikliniky je vjezd umožněn pouze směrem z centra města (využijte obchvatu - kruhového objezdu)

Registrujte se na https://registrace.mzcr.cz/. Po zadání základních registračních údajů obdržíte registrační SMS s PIN1. Po zadání PIN1 vyplníte uvedené údaje a odešlete. Vyčkejte na PIN2 - tento PIN můžete obdržet během několika minut až několika dní. Jakmile obdržíte PIN2 kód, zarezervujte si termín https://reservatic.com/ockovani - Zde si poté vyberete den a čas, kdy chcete být očkováni. Jakmile tyto údaje zadáte, přijde vám potvrzovací email s veškerými potřebnými informacemi o místu a času očkování. Očkujeme vakcínou firmy Pfizer.

Aktuálně je možné se registrovat na termíny od začátku června. V případě potřeby doplnění informací využijte email. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Důležité upozornění: nelze měnit termíny druhých dávek. Výjimkou je zdravotní důvod, který můžete prokazatelně doložit. Děkujeme za pochopení.
Informovaný souhlas s podáním očkovací látky a osobní dotazník - (přineste s sebou vyplněný)

Od 7.30 do 14.30 je k dispozici přímo na očkovacím místě informační telefonní linka 461 352 280. Bez omezení jsme k dispozici na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.