coronavirus 4833616 1280Probíhá registrace k očkování pro osoby starší 50 let!

Jste-li starší 50 let nebo člověk s chronickým onemocněním, evidujte se do rezervačního systému na stránkách MZČR - očkovací místo Moravská Třebová.

Očkování probíhá v přízemí polikliniky (vedle oční ambulance).

Registrujte se na https://registrace.mzcr.cz/.  Po zadání základních registračních údajů obdržíte registrační SMS s PIN1. Po zadání PIN1 vyplníte uvedené údaje a odešlete. Vyčkejte na PIN2 - tento PIN můžete obdržet během několika minut až několika dní. Jakmile obdržíte PIN2 kód, zarezervujte si termín https://reservatic.com/ockovani - Zde si poté vyberete den a čas, kdy chcete být očkováni. Jakmile tyto údaje zadáte, přijde vám potvrzovací email s veškerými potřebnými informacemi o místu a času očkování.

Aktuálně je možné se registrovat na termíny v týdnu od 10.5.2021. V případě potřeby doplnění informací využijte email. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Informovaný souhlas s podáním očkovací látky - ke stažení  a  osobní dotazník - ke stažení  (přineste s sebou vyplněný)

Od 7.30 do 14.30 je k dispozici přímo na očkovacím místě informační telefonní linka 461 352 280. Bez omezení jsme k dispozici na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Rezervaci termínu na očkování lze sjednat s dopomocí zaměstnance městského úřadu a to pouze v případě, kdy MÁTE VÁŽNÝ DŮVOD nevyužít rezervační systém MZČR
Kde? - Městský Úřad Moravská Třebová, ul. Olomoucká, telefon. 461 353 111
Kdy? - pondělí a středa od 8 do17 hodin, úterý a čtvrtek od 8 do 15 hodin, pátek od 8 do 14 hodin