Jste-li starší 70 let, zdravotník nebo člověk s chronickým onemcněním, evidujte se do rezervačního systému na stránkách MZČR. Očkování probíhá v přízemí polikliniky (vedle oční ambulance).

Registrujte co na https://registrace.mzcr.cz/.  Po zadání základních registračních údajů obdržíte registrační SMS s PIN1. Po zadání PIN1 vyplníte uvedené údaje a odešlete. Vyčkejte na PIN2 - tento PIN můžete obdržet během několika minut až několika dní. Jakmile obdržíte PIN2 kód, zarezervujte si termín https://reservatic.com/ockovani Zde si poté vyberete den a čas, kdy chcete být očkováni. Jakmile tyto údaje zadáte, přijde vám potvrzovací email s veškerými potřebnými informacemi o místu a času očkování. V případě zájmu o očkování v Moravské Třebové zadejte očkovací místo Nemocnice následné péče Moravská Třebová.


Informovaný souhlas s podáním očkovací látky - ke stažení  a  osobní dotazník - ke stažení  (přineste s sebou vyplněný)

Ve dnech očkování (není to každý den v týdnu) je k dispozici přímo na očkovacím místě informační telefonní linka 461 352 280. Bez omezení jsme k dispozici na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Doplňující informace pro pacienty
Jestliže se Váš zdravotní stav pojí s vysokým rizikem těžkého průběhu Covid-19, můžete využít pro vstup do registru již od 24. března unikátní kód, který můžete požadovat od svého odborného lékaře (internisty, kardiologa, diabetologa, pneumologa, apod) , pomocí něhož se můžete přihlásit k očkování proti Covid-19 na stránce https://crs.mzcr.cz. Tam naleznete také informace k procesu registrace a rezervace. V přihlašovacím formuláři zaškrtnete políčko „osoba s chronickým onemocněním“ a vyberete si preferované očkovací místo. Kód má platnost do 30. dubna 2021. Na očkovací místo si přineste průkaz totožnosti a aktuální lékařskou zprávu potvrzující Vás zdravotní stav. Bez této zprávy Vám na očkovacím místě nebude umožněno očkování. Kód je určen pouze Vám, nepředávejte ho ani nesdělujte jakékoli jiné osobě. Neoprávněné nakládání s kódem, včetně jeho zveřejnění či poskytnutí neoprávněné osobě, může být postiženo podle zákona.

Těšíme se na Vás a neváhejte!

 

crs navod 3