V předvánočním období bývá našim pacientům, kteří ze zdravotních důvodů nemohou být propuštěni na svátky domů, smutno. Toho si je vědoma i paní Mgr. E. Kubínová, která na koci léta nemocnici nabídla předvánoční dar ve formě výrobků pro potěšení srdce i cvičení jemné motoriky (polštářky, mazlíčky do ruky, kosmetické tašky, pouzdra na brýle a jiné) od skupiny stejně naladěných šikovných dam, které rády šijí a každý rok dělají radost, tam, kde je jí potřeba. Eviklub je neformální skupina pro sdílení radosti všedních dní, ale i místo pro kurzy šití oděvů, kabelek a doplňků a patchworku jak pro úplné začátečnice, tak i pokročilé.
Předání daru proběhlo přímo na oddělení LDN za přítomnosti starosty města Moravská Třebová Ing. Tomáše Kolkopa a ředitele nemocnice MUDr. Pavla Havíře.
Za tento velkorysý dar velmi děkujeme jménem zaměstnanců nemocnice i pacientů.

„Je to dojemné. Na naše pacienty si málokdo vzpomene. Takové věci a dárky pro pacienty si jako nemocnice nemůžeme dovolit koupit, protože investujeme do jiných pomůcek, např. antidekubitních. Již mnoho let se nic takového nestalo. Děkujeme“
Vrchní sestra Ludmila Komoňová

"Milá děvčata...medvídek se jmenuje Míša, který mě hlídá a pomáhá uzdravovat, už i trochu chodím. Žádný takový dárek jsem nikdy nedostala, tak jsem moc ráda a DĚKUJI VŠEM" vaše vděčná prababička Libuška."