Půjdete-li na ultrazvukové vyšetření na radiodiagnostické pracoviště Nemocnice následné péče Moravská Třebová, budete vyšetřeni ultrazvukovým diagnostickým přístrojem Logiq S7 R3.

Přístroj, jehož výrobcem je GE Medical Systems a byl dodán na základě výběrového řízení společností Extray, s.r.o. v celkové částce 1.689.886,- Kč. Dne 21.11.2019 proběhlo za přítomnosti hejtmana Pardubického kraje JUDr. Martina Netolického, Ph.D., představitelů odboru zdravotnictví Pardubického kraje radního pro zdravotnictví Ing. Ladislava Valta MBA, vedoucího odboru zdravotnictví Mgr. Bc. Pavla Čecha, představitelů vedení města Moravská Třebová, Nemocnice následné péče Moravská Třebová a dalších slavnostní uvedení přístroje do provozu . Nemocnice následné péče děkuje Pardubickému kraji, Mikroregionu Moravskotřebovska a Jevíčska, městu Moravská Třebová a společnosti OR - CZ, spol. s r.o., kteří pomohli nemocnici financovat nový ultrazvuk a zvýšit kvalitu diagnostiky a péče o občany regionu Moravskotřebovska. 

Hejtman Pardubického kraje potvrdil všem přítomným, že hlavní dárek, výstavba nové nemocnice, je ve fázi příprav a intenzivně se na něm pracuje.  Více zde

small 03 Slavnostni strihani small 07 pristroj v akci small 08 Celkovy pohled na funkcni pristroj1