Představa zdravého stravování se může u každého mírně lišit, základ by měl být ale shodný. Cílem je získání stravovacích návyků, kterými podpoříte vlastní zdraví i v případě chronického onemocnění. Za správné složení dietního jídelníčku u nás odpovídá Nutriční terapeutka. Stravovací provoz nemocnice nabízí stravu (obědy) splňující nároky předepsané dietou č. 4 (žlučníkovou) a dietou 9 (diabetickou), a to nově i pro občany města Moravská Třebová a okolí.

Nabízíme také možnost využití stravování pro občany bez dietního omezení. Jídlo nerozvážíme, ale je možnost stravování v jídelně nemocnice nebo osobní návštěva s jídlonosičem. Ceny nabízených obědů (polévka, hlavní chod, příležitostně salát) Dieta č. 4 v ceně 70 Kč Dieta č. 9 v ceně 72 Kč Běžná dieta v ceně 67 Kč V případě zájmu se obracejte na vedoucí stravovacího provozu paní Naděždu Koubkovou, tel. 725 880 075